دانلود آهنگ و مداحی جدید 95

دانلود مداحی جدید،نوحه جدید،مداحی میثم مطیعی،نوحه ترکی،مداحی کریمی،نوحه آذری،مداحی مهدی رسولی

اسلایدر

بلاگ

ye doost یکشنبه 11 بهمن 1394 07:43 ب.ظ
 یکی از جذابیت‌های آثار حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی خاطرات تبلیغی وی است که بخشی از آنها را خبرگزاری حوزه منتشر کرده ودر ادامه تقدیم خوانندگان عزیز می‌شود.
***

* این چمن‌ها با پول مردم درست شده!
شهید حاج آقا مصطفى خمینى (ره) مى‏ گفتند: در خدمت حضرت امام (ره) در شهر همدان قدم مى ‏زدیم، به پاركى رسیدیم كه چمن بود. حضرت امام (ره) مسافت بسیار طولانى را طى كرد تا پایش را روى چمن نگذارد و فرمود: ما رژیم طاغوت را قبول نداریم، ولى این چمن ‏ها با پول مردم درست شده و من پا روى آن نمىگذارم.

* عدم احترام به نماینده صدام!
زمانى كه حضرت امام در نجف بودند، در جلسه‏اى كه همه علما حضور داشتند، نماینده صدام وارد شد؛ البته در آن زمان كسى نمى‌‏دانست كه صدام چه جرثومه‏اى است. عدّه‏اى جلو پاى نماینده صدام بلند شدند، امّا امام (ره) بلند نشد!!.


* همسایه‌های مسیحی و جذب آنان توسط امام (ره)
ایامى كه امام خمینى (ره) در نوفل لوشاتو فرانسه بودند، با تولّد حضرت مسیح (ع) مقارن شد، امام (ره) فرمود: هدایا و آجیل و شیرینى‏هایى كه دوستان براى ما آورده‌‏اند همه را بسته‌‏بندى كنید و به همسایه ‏ها هدیه دهید. امام (ره) با این ابتكارش آنچنان دل هاى همسایه ‏هاى مسیحى را جذب كرد كه شبى‏ كه نوفل لوشاتو را ترك مى ‏كرد، با بدرقه پرشكوه و بسیار عاطفى آنان روبرو شد.

* تنبیه کردن با سکوت
شهید هاشمى نژاد مى گفت: زمان طاغوت براى سخنرانى بر فراز منبر رفتم، در بین جمعیّت یك نفر ساواكى گفت: براى سلامتى شاهنشاه صلوات ختم كنید. با توجّه به حساسیت رژیم نسبت به من و اینكه دستگاه ضبط صوت، صداى مرا ضبط مى‏كرد، مانده بودیم چه كنیم؟ و چگونه با این منكر بزرگ برخورد كنیم. روى منبر نشستم و مدّتى با قیافه عبوس و معنادار به شخص ساواكى خیره شدم. با این كار، مردم متوجّه او شدند و او خجالت زده و شرمنده شد و بعد شروع به سخنرانى کردم. مطلبى از من ضبط نشد، امّا تنبیه صورت گرفت.

نظرات

ارسال نظر

ما را از نظرات خود مطلع نماییدتماس با ما

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic